Pirkite internetu arba atvykite
adresu J. Kubiliaus g. 1, Vilnius
Reikia pagalbos?

Grąžinimas

90 dienų prekių grąžinimo garantija!
Norite grąžinti prekę?
Įveskite grąžinimo saugos kodą, kurį galite rasti sąskaitoje faktūroje arba užsakymo išsiuntimą bei įvykdymą patvirtinančiuose el. laiškuose.
Laukelis negali būti tuščias!
Svarstote, ar galėsite grąžinti internetinėje parduotuvėje Intymi pagunda įsigytą prekę?

Taip, galėsite. Tiesa, jei turite dvejonių dėl tinkamo dydžio ar modelio, visada galite kreiptis konsultacijos el. paštu info@intymipagunda.lt arba telefonu +370 674 52797. Mes mielai patarsime, be to, tai padės išvengti ilgos keitimo ar grąžinimo procedūros.

Per 90 dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:
 • keisti į kitą dydį;
 • keisti prekę į kitą modelį;
 • susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos.
Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:
 • Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
 • Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
 • Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.
Prekės, kurioms taikomos griežtesnės keitimo ar grąžinimo sąlygos:
 • Pėdkelnės, prisegamos ar prilipinamos kojinės, viso kūno kojinės (katės kostiumai) gali būti keičiamos ar grąžinamos tik tuo atveju, jei nėra matuotos.
 • Kvepalai, kūno dažai, masažiniai aliejai ar geliai gali būti keičiami ar grąžinami, jei nėra naudoti, o pakuotė nepažeista.
 • Dovanų kuponai, įsigyti mūsų ar mūsų partnerių (Laisvalaikio dovanos, Dovanų sala, Gera dovana) parduotuvėse yra negrąžinami ir neišgryninami. Grąžinus prekę, įsigytą už dovanų kuponą, pinigai yra negrąžinami. Yra atstatoma prieš tai buvusi dovanų kupono suma.
Kaip pakeisti ar grąžinti prekę?
 1. Susiraskite "Grąžinimo saugos kodą", kuris pateiktas sąskaitoje faktūroje ar užsakymo išsiuntimą bei įvykdymą patvirtinančiuose el. laiškuose. Kiekvienas užsakymas turi atskirą "Grąžinimo saugos kodą".
 2. Įveskite grąžinimo kodą šio puslapio laukelyje ir spauskite mygtuką "Grąžinti" arba tą patį galite atlikti prisijungę kliento paskyros skiltyje "Grąžinimai".
 3. Užpildykite elektroninę prekės keitimo/grąžinimo formą. Pastabos:
  • kiekvienai keičiamai prekei formą pildykite iš naujo;
  • vieno užsakymo grąžinamas prekes galite suvesti toje pačioje formoje, kiekvienai papildomai prekei spausdami mygtuką "Pridėti";
  • jei tame pačiame užsakyme yra prekių, kurias norite ir keisti, ir grąžinti, tuomet kiekvienai keičiamai prekei reikės užpildyti atskirą formą, o grąžinamas prekes užpildyti atskira bendra forma.
 4. Pristatyti prekę (-es) galite:
  • adresu J. Kubiliaus g. 1, 08238 Vilnius. Siųsti galima kurjeriu, paštu arba pristatyti patiems darbo valandomis nurodytu adresu;
  • į OMNIVA paštomatą adresu Žirmūnų g. 64, Vilniaus RIMI Žirmūnų paštomatas.

Intymi pagunda administratorius gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę per 14 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko keitimo ar grąžinimo kriterijus. Jei keičiama ar grąžinama prekė atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus. Svarbu: jei užsakymas buvo apmokėtas per PayPal, tuomet pinigų grąžinimas bus atliktas taip pat į PayPal sąskaitą, iš kurios buvo mokėta.

Prekių keitimas

Intymi pagunda įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršyja keičiamos prekės. Pirkėjas gali keisti į prekę, kuri einamuoju momentu yra pateikta pardavimui Intymi pagunda parduotuvės asortimente.

Į viršų
Intymūs užrašai