Reaguodami į esamą situaciją, nebegalime pasiūlyti prekių pasimatavimo ir atsiėmimo galimybės salone. El. parduotuvė veikia įprasta tvarka.
Pirkite internetu arba atvykite
adresu Mindaugo g. 16, Vilnius
Reikia pagalbos? +370 674 52797
0 Prekių: 0 / Suma: Pirkti
12/20/2019 16:00:00
d. val. min. s.
Tiek Jums liko laiko, kad užsakymus kurjeriu, į Omniva paštomatus bei DPD Pickup siuntų taškus pristatytume iki Kalėdų!

DUK

Jei neradote atsakymų į Jums rūpimus klausimus, susisiekite su mumis šiais kontaktais:

+370 674 52797

Per kiek laiko gausiu siuntinį?

Jei Jūsų užsakymo apmokėjimą mes gausime darbo dienomis iki 14:00 val., siuntą suformuosime ir išsiųsime dar tą pačią dieną. Jei pasirinksite kurjerio paslaugas, siuntą gausite kitą darbo dieną (pirmadienį - penktadienį). Jei pasirinksite pristatymo būdą paštu, tuomet per 1-3 darbo dienas gausite pranešimą į savo pašto dėžutę apie atkeliavusią siuntą.

Į viršų

Ar Intymi pagunda prekes galiu įsigyti tik internetu?

Nors Intymi pagunda yra el. parduotuvė, prekes apžiūrėti, pamatuoti ir įsigyti galite mūsų salone adresu Mindaugo g. 16, Vilnius. Visgi prieš atvykdami būtinai išsirinkite dominančius modelius internetu ir pasitikslinkite, ar pardavime yra reikiami dydžiai. Rekomenduojame prieš atvykstant prekes rezervuoti per el. parduotuvę, telefonu +370 674 52797 ar el. paštu .

Į viršų

Kada galiu atvykti paimti iš Intymi pagunda salono rezervuotas prekes?

Prekes atsiimti galite darbo valandomis netrukus po to, kai sudarėte rezervaciją per el. parduotuvę. Įprastai administratorius suruošęs rezervuotą užsakymą klientą informuoja apie tai telefonu.

Į viršų

Ar galėsiu keisti/grąžinti internetu pirktas prekes, jei šios man netiktų?

Taip, visas el. parduotuvėje Intymi pagunda įsigytas prekes galite keisti į kitą dydį ar modelį arba grąžinti. Tiesa, jei turite dvejonių dėl dydžio ar tinkamo modelio, rekomenduojame visada kreiptis konsultacijos. Taip dažnu atveju išvengtumėte ilgos keitimo/grąžinimo procedūros.

Plačiau apie keitimo/grąžinimo procedūrą bei sąlygas skaitykite skiltyje "Grąžinimas".

Į viršų

Ar galiu įsigyti Intymi pagunda prekių, jei gyvenu užsienyje?

Taip, parduotuvėje gali apsipirkti ir visi užsienyje gyvenantys asmenys. Siuntimo išlaidas apmoka pats pirkėjas. Jei bandant apsipirkti kilo neskalndumų, susisiekite el. paštu . Pateiksime patarimus, kaip patogiau užsisakyti prekes ir už jas atsiskaityti, padėsime išspręsti kilusius sunkumus.

Į viršų

Ar galiu atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu pašte ar kurjeriui?

Galima atsiskaityti kurjeriui grynaisiais, kai jis pristato siuntinį Lietuvos teritorijoje.

Pašte atsiskaityti grynaisiais, deja, nėra galimybės.

Į viršų

Rezervuotas prekes įsigykite mūsų salone Mindaugo g. 16, Vilnius
Rezervuotas prekes įsigykite mūsų salone Mindaugo g. 16, Vilnius Žemėlapis
Nuo kiekvieno užsakymo Jums grąžiname 5%
Nuo kiekvieno užsakymo Jums grąžiname 5% Daugiau
Elegantiškos dovanų dėžutės
Elegantiškos dovanų dėžutės
4.00 € - 6.00 €
Pirkti
Atsiskaitymas per Swedbank banko internetinę bankininkystę Atsiskaitymas per SEB banko internetinę bankininkystę Atsiskaitymas per DNB banko internetinę bankininkystę Atsiskaitymas per Danske banko internetinę bankininkystę Atsiskaitymas per Šiaulių banko internetinę bankininkystę Atsiskaitymas per Citadele internetinę bankininkystę Atsiskaitymas per PayPal mokėjimų sistemą Atsiskaitymas per Paysera mokėjimų sistemą Atsiskaitymas Maxima kasos Atsiskaitymas grynaisiais Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis
Intymūs užrašai
12/24/2018 23:59:59