Reaguodami į esamą situaciją, nebegalime pasiūlyti prekių pasimatavimo ir atsiėmimo galimybės salone. El. parduotuvė veikia įprasta tvarka.
Pirkite internetu arba atvykite
adresu Mindaugo g. 16, Vilnius
Reikia pagalbos? +370 674 52797
0 Prekių: 0 / Suma: Pirkti
12/20/2019 16:00:00
d. val. min. s.
Tiek Jums liko laiko, kad užsakymus kurjeriu, į Omniva paštomatus bei DPD Pickup siuntų taškus pristatytume iki Kalėdų!

Grąžinimas

30 dienų prekių grąžinimo garantija!
Parsisiųskite, užpildykite ir persiųskite el. adresu
KALĖDINES DOVANAS PIRKITE DRĄSIAI! Jei netiks dovanos pakeisti arba grąžinti galėsite per 30 d.

Svarstote, ar galėsite grąžinti internetinėje parduotuvėje Intymi pagunda įsigytą prekę?

Taip, galėsite. Tiesa, jei turite dvejonių dėl tinkamo dydžio ar modelio, visada galite kreiptis konsultacijos el. paštu arba telefonu +370 674 52797. Mes mielai patarsime, be to, tai padės išvengti ilgos keitimo ar grąžinimo procedūros.

Visgi, jei internetu pirkta prekė Jums netiko, tuomet nedelsiant informuokite mus apie tai el. paštu užpildę ir atsiuntę "Prekės keitimo ar grąžinimo prašymą".

Per 30 dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:

  • keisti į kitą dydį;
  • keisti prekę į kitą modelį;
  • susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
  • Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
  • Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.

Prekės, kurioms taikomos griežtesnės keitimo ar grąžinimo sąlygos:

  • Pėdkelnės, prisegamos ar prilipinamos kojinės, viso kūno kojinės (katės kostiumai) gali būti keičiamos ar grąžinamos tik tuo atveju, jei nėra matuotos.
  • Kvepalai, kūno dažai, masažiniai aliejai ar geliai gali būti keičiami ar grąžinami, jei nėra naudoti, o pakuotė nepažeista.
  • Dovanų kuponai, įsigyti mūsų ar mūsų partnerių (Laisvalaikio dovanos, Dovanų sala, Gera dovana) parduotuvėse yra negrąžinami ir neišgryninami. Grąžinus prekę, įsigytą už dovanų kuponą, pinigai yra negrąžinami. Yra atstatoma prieš tai buvusi dovanų kupono suma.

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu Mindaugo g. 16, 03225 Vilnius. Siųsti galima kurjeriu, paštu arba pristatyti patiems darbo valandomis nurodytu adresu.

Intymi pagunda administratorius gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę per 14 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko keitimo ar grąžinimo kriterijus. Jei keičiama ar grąžinama prekė atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus. Svarbu: jei užsakymas buvo apmokėtas per PayPal, tuomet pinigų grąžinimas bus atliktas taip pat į PayPal sąskaitą, iš kurios buvo mokėta.

Prekių keitimas

Intymi pagunda įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršyja keičiamos prekės. Pirkėjas gali keisti į prekę, kuri einamuoju momentu yra pateikta pardavimui Intymi pagunda parduotuvės asortimente.

Į viršų

Rezervuotas prekes įsigykite mūsų salone Mindaugo g. 16, Vilnius
Rezervuotas prekes įsigykite mūsų salone Mindaugo g. 16, Vilnius Žemėlapis
Nuo kiekvieno užsakymo Jums grąžiname 5%
Nuo kiekvieno užsakymo Jums grąžiname 5% Daugiau
Elegantiškos dovanų dėžutės
Elegantiškos dovanų dėžutės
4.00 € - 6.00 €
Pirkti
Atsiskaitymas per Swedbank banko internetinę bankininkystę Atsiskaitymas per SEB banko internetinę bankininkystę Atsiskaitymas per DNB banko internetinę bankininkystę Atsiskaitymas per Danske banko internetinę bankininkystę Atsiskaitymas per Šiaulių banko internetinę bankininkystę Atsiskaitymas per Citadele internetinę bankininkystę Atsiskaitymas per PayPal mokėjimų sistemą Atsiskaitymas per Paysera mokėjimų sistemą Atsiskaitymas Maxima kasos Atsiskaitymas grynaisiais Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis
Intymūs užrašai
12/24/2018 23:59:59